Novinky

Běhejte na trenažérech s aplikací iRunning+

Novinkou pro milovníky běhání na pásech jsou trenažéry s propojením na tablety. A na nich využijete program iRunning+, který vám běhání maximálně zpříjemní. 

Publikováno: 31. 7. 2016

Zábavné rozcvičení s trenažéry inCondi

Před každým posilováním je třeba svaly rozehřát. Výborné jsou trenažéry a nejlepší trenažéry inCondi. Rozcvičení nikdy nebylo zábavnější.

Publikováno: 27. 6. 2016

Novinky z řady inCondi

Český prodejce fitness strojů dále rozšiřuje nabídku značky inCondi. Jaké stroje můžete nově koupit a které jsou nejprodávanější

Publikováno: 25. 4. 2016

Pět důvodů, proč používat trenažéry inCondi

Sportovat je zdravé a patří to ke správnému životnímu stylu. Ale často sportování bolí a může být i nudné. Ne tak s trenažéry inCondi.

Publikováno: 15. 4. 2016

Jak funguje a co umí aplikace iBiking pro inCondi trenažéry?

Incondi trenažéry využívají propojení s tablety, to je známá věc. Co vše umí aplikace iBiking+?

Publikováno: 6. 11. 2015

Moderní fitness stroj pro seniory? Zkuste recumbent inCondi!

Dnešní senioři jsou aktivní: sportují, věnují se turistice, kultuře, umění a vzdělávání. Také domácí fitness stroj pro udržování kondice už patří ke standardu, zejména v případě snížené pohyblivosti některého člena domácnosti. Představíme vám jeden obzvlášť vydařený.

Publikováno: 5. 11. 2015

Proběhněte se po celém světě s běžeckými trenažéry inCondi!

Moderní běžecký trenažér inCondi nejenže posiluje kondici nebo usnadňuje hubnutí, ale přinese vám i spoustu zážitků. Ač mezi čtyřmi stěnami bytu, virtuálně si zaběháte třeba v malebných Alpách nebo v New Yorku a dalších světových metropolích.

Publikováno: 5. 11. 2015

Rodinu trenažérů inCondi doplnil první veslovací trenažér

Bohatá funkční výbava, elektronické ovládání, HRC program a kvalitní LCD displej. To je nový veslovací trenažér inSPORTline inCondi RW60.

Publikováno: 24. 3. 2015