Běhejte na trenažérech s aplikací iRunning+

Novinkou pro milovníky běhání na pásech jsou trenažéry s propojením na tablety. A na nich využijete program iRunning+, který vám běhání maximálně zpříjemní. 

Běhání je zdraví prospěšná sportovní činnost, které propadlo mnohou sportovců. Na cyklostezkách, v parcích, nebo na chodnících mezi domy dnes potkáte čím dál více sportovců. A další běhají na pásech ve fitcentrech, nebo doma. Že to na pásu nemůže bavit? Někdy to nuda může být, ale tu si můžete odbourat třeba posloucháním hudby, nebo využitím moderních technologií. 

Jednou z možností je aplikace iRunning+ od společnosti iConsole, kterou si můžete zdarma nainstalovat do tabletu. Do tabletu na běžeckém pásu? Ano! Nové pásy řady inCondi jsou propojitelné s tablety a na nich již můžete využít moderní aplikace.

Jak aplikace funguje?

 Aplikace funguje na tabletech se systémy iOS (iPad) i Android (vše ostatní od výrobců jako je Samsung, Lenovo, Acer a mnoho dalších). 

IRunning+ má předinstalované programy pro efektivnější běžecký trénink včetně HRC programů, které monitorují váš tep a srdeční aktivitu a dokáží přizpůsobit zátěž vašemu aktuálnímu stavu. Tím je běh maximálně efektivní. 

Co je ale na aplikaci opravdu zábavné, je možnost využit Google mapy a Street view (pohled do ulic) pro definování běžecké trasy včetěn reálného převýšení. Jednoduše si na mapě vyberete start a cíl a můžete běhat třeba po Central parku v New Yorku, nebo zvládnout některý ze slavných kopců. 

Na displeji tabletu vidíte postup na mapě a přes Google Street view i reálné ulice, tak jak je nasnímalo auto s kamerou Googlu.

Tip z řady inCondi - inSPORTline inCondi T60i

Pro domácí využití je určený tento robustní, velmi kvalitní běžecký pás propojitelný s tabletem a využívající všechny přednosti inCondi strojů. Již klasikou běžeckých pásů inSPORTline je velmi tichý chod, vysoké odpružení a maximální šetrnost k vašim kloubům. Tento běžecký pás disponuje hned 20 polohami nastavení sklonu a má i propracovaný počítač s 99 předvolenými programy. Běžecký pás inSPORTline inCondi T60i je mimo jiné vybaven také funkcí měření tělesného tuku, která funguje na principu přidržení snímačů tepu v rukojetích nebo při použití hrudního pásu. Ideální pro efektivní běhání.


Publikováno: 31. 7. 2016