Zábavné rozcvičení s trenažéry inCondi

Před každým posilováním je třeba svaly rozehřát. Výborné jsou trenažéry a nejlepší trenažéry inCondi. Rozcvičení nikdy nebylo zábavnější.

Který jiný trenažér vám umožní rozcvičku třeba v ulicích Paříže nebo pod alpskými velehorami? Tenažér inCondi totiž propojíte s tabletem a přes internet sledujete trasu přímo na displeji. Při trénování vidíte reálné snímky trasy, tak jak je znáte ze Street View.

Vše je jako ve skutečnosti a vy tak kromě upevňování zdraví také poznáváte svět z pohodlí domova. Trenažéry inCondi jsou tak vhodné i pro zdravotně znevýhodněné lidi, kteří musí většinu času trávit mezi čtyřmi stěnami. Mohou jim alespoň trochu pomoci zvýšit kvalitu života.

4 typy trenažérů inCondi pro vaše zábavné cvičení

Trenažéry inCondi se určitě nedůstojným věšákem na šaty nestanou. Jsou natolik promyšlené, že vás budou bavit, a k tomu i designově propracované, takže dotvářejí interiér. Vyberte si ze 4 hlavních typů.

1. Rotopedy

Rotopedy inCondi mají oproti tradičním rotopedům mnoho zábavných funkcí díky propojení s tablety, smartphony či výrobky iOS. Všechny mají magnetický brzdný systém. Odlišují se hlavně nosností – 150 nebo 200 kg.

2. Běžecké pásy

Běžecké pásy jsou nejvíce žádané fitness stroje k budování fyzické kondice i spalování tuků. Modely inCondi vám umožňují proběhnutí po celé zeměkouli. Nejpokročilejší model disponuje 99 přednastavenými programy, měřením tepové frekvence a tuku v těle.

3. Eliptické trenažéry

Elipticaly jsou oblíbené stroje šetrné ke kloubům, které umožňují vytrénovat i horní část těla. Několik modelů inCondi zaručuje nosnost od 120 do 200 kilogramů.

4. Recumbenty

Recumbent inCondi je trenažér s komfortním sedadlem a propojením s iOS a Android aplikacemi pro méně pohyblivé uživatele, osoby vyšší váhové kategorie a seniory.

Velkou výhodou všech inCondi trenažérů je, že jsou vybaveny speciálními antihlukovými rozpěrami, které snižují hluk při cvičení, zvláště dopady při běhu. Rovněž odhlučněný motor nevydává skoro žádný zvuk. Díky tomu jsou inCondi maximálně tiché, vhodné i do panelákových bytů s tenkými stěnami.

Užívejte si zábavu při rozcvičení na inCondi trenažéru, aniž byste měli obavy z toho, že na vás přijdou sousedé. Využívejte i jeho vylepšení - dotykový panel ovládání, větráček nebo reproduktory pro přehrání hudby pomocí telefonu či MP3. Přizpůsobte si trénink doslova na míru.


Publikováno: 27. 6. 2016