Novinky z řady inCondi

Český prodejce fitness strojů dále rozšiřuje nabídku značky inCondi. Jaké stroje můžete nově koupit a které jsou nejprodávanější

Nejnovější fitness trenažéry značky inCondi vynikají krásným designem a propojením s moderními technologiemi. Při cvičení se díky propojení s tablety a aplikacím pro systémy Android i iOS přenesete do prostředí alpských velehor, nebo do ulic světovým metropolí. A to je úplně jiný zážitek z domácího cvičení.

Mezi novinky patří levný Skládací rotoped inSPORTline inCondi UB20m, který koupíte v akcích pod 4 tisíce korun. Díky složení je lehce přenositelný a oceňovaný díky tichému provozu a sndné montáži. Výhodou je opravdu lehká konstrukce a celková hmotnost do 15 kilogramů.

Funkce jako měření rychlosti, vzdálenosti, uplynulého času cvičení, měření kalorií nebo tepové frekvence jsou samozřejmostí.

Tento rotoped je určen spíše pro začátečníky, zátěžové kolo má "pouze" 1,3 kg. Z toho vyplývá i maximální nosnost 100 kg, kdy u robustnějších strojů se uvádí až 150 kg. S tímto je třeba při nákupu počítat.

Nejprodávanější inCondi trenažéry

Mezi TOP trenažéry patří Eliptical inCondi ET600i, který stojí do 20 tisíc korun. 

Má elektronické ovládání zátěže a je propojený s tabletem pro lepší zážitek z pohybu. 

Má propracovaný HRC program a hrudní pás pro sledování srdeční činnosti a díky tomu plynule reaguje na tepovou frekvenci sportovce a upravuje automaticky stupeň zátěže.

Největším hitem je ale ještě dražší stroj (s cenou kolem 30 tisíc korun), a to Běžecký pás inSPORTline inCondi T400i. Robustní běhací pás s opravdu velkou běžeckou plochou o rozměrech 140 x 53 cm a nosností 180 kg zaručuje vysokou odolnost stroje během cvičení. 

Super vychytávky

Běžecký pás inSPORTLine inCondi T400i je vybaven také funkcí měření tělesného tuku, která funguje na principu přidržení snímačů tepu v rukojetích nebo při použití hrudního pásu. Během chvíle se tak dovíte, kolik tuku je ve Vašem těle (BMI). Samozřejmostí je HRC program na měření srdeční činnosti, díky němuž se mění rychlost a sklon v závislosti na tepové frekvenci. 


Publikováno: 25. 4. 2016