Pět důvodů, proč používat trenažéry inCondi

Sportovat je zdravé a patří to ke správnému životnímu stylu. Ale často sportování bolí a může být i nudné. Ne tak s trenažéry inCondi.

Trenažéry inCondi můžete propojit s tabletem a přes internet sledovat trasu přímo na displeji. Během tréninku vidíte reálné snímky trasy, tak jak je znáte ze Street View. A to je hned zábavnější!

Např. sklon běžeckého pásu navíc kopíruje průběh převýšení, takže je běhání ještě reálnější a vy můžete poznávat svět z pohodlí domova, jako kdybyste byli venku.

Výhody trenažérů inCondi

1. Tichý chod

Trenažéry jsou vybaveny speciálními antihlukovými rozpěrami, které snižují hluk při cvičení, zvláště dopady při běhu. Také odhlučněný motor nevydává téměř žádný zvuk. Díky tomu jsou inCondi maximálně tiché a hodí se i do bytů s tenkými stěnami.

2. Množství programů pro pestřejší trénink

Různé profily tratě i speciální programy, např. funkce FAT, měřící obsah tuku v těle, nebo HRC program, který přizpůsobuje zátěž optimální tepové frekvenci. Nechybí ani uživatelské programy.

3. Propojení s tabletem 

S aplikací iRunning+ , jejímž prostřednictvím lze nastavovat programy, ukládat naměřené hodnoty, sdílet je na sociálních sítích či kontrolovat aktuální informace při běhu (srdeční tep, rychlost, vzdálenost…).

4. Virtuální sportování po celém světě

Trénink na trenažéru inCondi je zábavný a rychle ubíhá.

5. Uživatelský komfort 

Zahrnuje vylepšení, mezi které patří dotykový panel ovládání, větráček nebo reproduktory pro přehrání hudby pomocí telefonu či MP3. 

A ke všemu ještě prodloužená záruka 5 let pro všechny inCondi stroje.


Publikováno: 15. 4. 2016