Moderní fitness stroj pro seniory? Zkuste recumbent inCondi!

Dnešní senioři jsou aktivní: sportují, věnují se turistice, kultuře, umění a vzdělávání. Také domácí fitness stroj pro udržování kondice už patří ke standardu, zejména v případě snížené pohyblivosti některého člena domácnosti. Představíme vám jeden obzvlášť vydařený.

Recumbent inCondi – samá cizí slova, ale hned si je vysvětlíme. Recumbent je vlastně takový pohodlnější rotoped, který má sedlo s opěrkou a madly. Výborně procvičuje a posiluje dolní část těla. A inCondi jsou nejnovější sportovní trenažéry, robustní a krásné, které využívají moderní technologie. Díky propojení s tabletem nebo mobilním telefonem a aplikacím pro systémy Android a iOS se při cvičení přenesete do velehor či světových metropolí a získáte tak nové zážitky.

Jako ve skutečnosti: Jste doma a projíždíte třeba Alpy

Při jízdě na recumbentu inSPORTline inCondi R600 sledujete na obrazovce reálnou krajinu nebo ulice měst. Propracovaný LCD displej computeru zobrazuje také čas, rychlost, vzdálenost, puls, počet spálených kalorií a mnoho dalších údajů.

Snímače tepové frekvence v rukojetích u sedadla umožňují přizpůsobení tréninku aktuálnímu stavu. Užitečný Body Fat program měří množství tělesného tuku. Součástí stroje jsou i transportní kolečka pro snadný přesun.

Ideální dárek pro rodiče a prarodiče

Přemýšlíte-li nad hodnotným dárkem pro seniory ve své rodině, tak tímto se jim určitě zavděčíte a navíc prospějete jejich zdraví. Je prokázáno, že zatímco někdejší rotopedy sloužily často jako věšáky na šaty, na recumbentech inCondi se doopravdy jezdí!


Publikováno: 5. 11. 2015