Proběhněte se po celém světě s běžeckými trenažéry inCondi!

Moderní běžecký trenažér inCondi nejenže posiluje kondici nebo usnadňuje hubnutí, ale přinese vám i spoustu zážitků. Ač mezi čtyřmi stěnami bytu, virtuálně si zaběháte třeba v malebných Alpách nebo v New Yorku a dalších světových metropolích.

Běžecký trenažér inCondi lze totiž propojit s tabletem a přes internet sledovat trasu přímo na displeji. Během tréninku vidíte reálné snímky trasy, tak jak je znáte ze Street View. Sklon pásu navíc kopíruje průběh převýšení, takže je to všechno ještě reálnější a vy můžete poznávat svět z pohodlí domova. 

7 hlavních výhod běžeckých pásů inCondi

  1. Tichý chod – trenažér je vybaven speciálními antihlukovými rozpěrami, které snižuji hluk při dopadu. Také odhlučněný motor nevydává téměř žádný zvuk. Díky tomu je pás maximálně tichý a hodí se i do bytů s tenkými stěnami.
  2. Stabilita – pás inCondi je zpracován precizně a má vysokou nosnost 150 kg.
  3. Množství programů – různé profily tratě i speciální programy, např. funkce FAT, měřící obsah tuku v těle, nebo HRC program, který přizpůsobuje zátěž optimální tepové frekvenci. Nechybí ani uživatelské programy k ušetření času při nastavování parametrů.
  4. Propojení s tabletem – s aplikací iRunning+ , jejímž prostřednictvím lze nastavovat programy, ukládat naměřené hodnoty, sdílet je na sociálních sítích či kontrolovat aktuální informace při běhu (srdeční tep, rychlost, vzdálenost…).
  5. Virtuální běhání po celém světě – trénink na běžícím pásu inCondi je zábavný a rychle ubíhá.
  6. Uživatelský komfort – zahrnuje vylepšení, mezi které patří dotykový panel ovládání, větráček nebo reproduktory pro přehrání hudby pomocí telefonu či MP3. 
  7. Prodloužená záruka 5 let – nadstandard vztahující se k tomu, že inCondi trenažér pořizujete přímo u výrobce.

Publikováno: 5. 11. 2015